رنگ و بوی فلسطین در آخرین نشست «نهج البلاغه کتاب زندگی»/ امروز ترس و وحشت در دل صهیونیست‌ها افتاده است

رنگ و بوی فلسطین در آخرین نشست «نهج البلاغه کتاب زندگی»
نشست و وبینار «نهج البلاغه کتاب زندگی» در آخرین برنامه خود رنگ و بوی فلسطینی داشت. در این نشست که به میزبانی نهضت جهانی نهج البلاغه‌خوانی برگزار شد، شیخ سعید قاسم، عالم شافعی مذهب فلسطینی و اسیر آزاد شده از دست صهیونیست‌ها به سخنرانی پرداخت.

به گزارش ستاد خبری ‌نمایشگاه قرآن، نشست و وبینار «نهج البلاغه کتاب زندگی» در آخرین برنامه خود رنگ و بوی فلسطینی داشت. در این نشست که به میزبانی نهضت جهانی نهج البلاغه‌خوانی برگزار شد، شیخ سعید قاسم، عالم شافعی مذهب فلسطینی و اسیر آزاد شده از دست صهیونیست‌ها گفت: ما مقاومت و جانفشانی برای وطن و خاکمان را از سیدالشهدا آموختیم، ایشان امام مقاومت اسلامی هستند.

وی افزود: امروز وعده الهی محقق شده است و ترس و وحشت در دل صهیونیست‌ها افتاده است. مردم مسلمان باید الآن متحد شوند و بنا به آیات قرآن توان و قدرت خویش را برای جنگ با اسرائیل به کار گیرند.

این عالم سنی مذهب ادامه داد: مردم فلسطین عاشق و محب اهل بیت پیامبر هستند و ما کسی را که محب اهل بیت نباشد دوست نداریم.

در ادامه این نشست عبدالرحمن ابوسنینه تحلیلگر سیاسی فلسطینی شبهاتی را که معاندین بر علیه ایران و فلسطین اشاعه می‌دهند را پاسخ داد، او در مورد این شایعه که اهالی غزه از دریافت خونِ کمکی ایرانی ها اجتناب کردند گفت: این شایعه زمانی رخ داد که غزه تخت محاصره رژیم صهیونیستی بود و اصلا خونی نرسید که فلسطینیان چنین چیزی بگویند. این شایعه است و اکثر مردم فلسطین محب ایرانیان هستند و امروز که روز قدس بود در مطبوعات فلسطینی با عظمت از ایران یاد شد.

وی افزود: امروزه محور مقاومت فلسطینی به یک اتحاد رسیده و اتاق فکر عملیات متشکل از نمایندگان همه گروه های مقاومت است. تا این اتحاد از وجود یک جاسوس به نام محمود عباس رنج میبرد، اون اها تعامل با اسرائیل است و مردم فلسطین اصلا او را نماینده خود نمی‌دانند.

یادآور می شود سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم روز جمعه 25 فروردین‌ماه به کار خود پایان داد.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت