۲۵ فروردین ۱۴۰۲

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از «دهه هشتادی‌ها» بازدید کرد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از «دهه هشتادی‌ها» بازدید کرد
حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از بخش نوجوان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس‌ سازمان تبلیغات اسلامی، شامگاه جمعه 25 فروردین‌ماه از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید به‌عمل آورد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پس از بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه وارد بخش «دهه هشتادی‌ها» شد و در جریان جزئیات اتفاقاتی که در این بخش رقم می‌خورد، قرار گرفت.

«دهه هشتادی‌ها» بخش ویژه نوجوان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است که امسال با مدیریت مهدی جعفری‌جوزانی با غرفه‌های متنوع و جذابِ باشگاه قرآنی، بازی‌سرا، موکب، اتاق‌فرار، واقعیت‌مجازی، سینمای‌نوجوان، نشست پرسش و پاسخ و باشگاه خبرنگاران نوجوان قرآنی اتفاقات ویژه و نوآورانه‌ای را برای بازدید کنندگان رقم زده است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امروز جمعه 25 فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران به کار خود پایان خواهد داد. زمان بازدید از این نمایشگاه در روز پایانی ساعت ۱۴ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۴۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر