۲۵ فروردین ۱۴۰۲

برگزیدگان جایزه ادبی حافظ تجلیل شدند

برگزیدگان جایزه ادبی حافظ تجلیل شدند
با حضور غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی و علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی محمد مودب، میلاد عرفان‌پور، محمدمهدی سیار از اعضای هیأت علمی جایزه ادبی حافظ از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، اختتامیه جایزه ادبی حافظ که سابقاً با عنوان جشنواره شعر قرآنی شناخته می‌شد، امروز ۲۵ فروردین‌ماه، همزمان با آخرین روز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با حضور غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی و دیگر مسئولین و برگزیدگان جشنواره شعر و ادب، در سالن اجلاس شبستان مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد. این جشنواره با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار شد.

در این مراسم با حضور غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی و علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی محمد مودب، میلاد عرفان‌پور، محمدمهدی سیار از اعضای هیأت علمی این جشنواره از برگزیدگان تقدیر شد. برگزیدگان به شرح زیر هستند:

شاعران جریان ساز قرآنی

علیرضا قزوه
علی موسوی گرمارودی

پدیدآورندگان آثار برتر قرآنی

غلامرضا کافی
علی مقدم

شایستگان تقدیر

علیرضا محمدعلی بیگی
فاطمه عارف‌نژاد
علی حسنی
آرش پورعلیزاده

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امروز جمعه 25 فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران به کار خود پایان خواهد داد. زمان بازدید از این نمایشگاه در روز پایانی ساعت ۱۴ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۹۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر