۲۵ فروردین ۱۴۰۲

حضور 80 تولیدکننده خانم در نمایشگاه قرآن/ رونق فعالیت‌های خانگی در «ایران بان نو»

حضور 80 تولیدکننده خانم در نمایشگاه قرآن
مجموعه «ایران بان نو» باحضور درنمایشگاه قرآن به ارائه خدماتی مانند جشنواره‌های کارآفرینی باحضور بانوان کارآفرین از سراسر ایران و برگزاری دوره‌های آموزشی کسب و کار برای پیشرفت بانوان ایران زمین پرداخته است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، مجموعه «ایران بان نو» باحضور در نمایشگاه قرآن به ارائه خدماتی مانند جشنواره‌های کارآفرینی با حضور بانوان کارآفرین از سراسر ایران و برگزاری دوره‌های آموزشی کسب و کار برای پیشرفت بانوان ایران زمین پرداخته است.

خانم دین محمدی سرپرست مؤسسه ایران بان نو در گفت وگو با توانا گفت: این مؤسسه بزرگترین شبکه بانوان کارآفرین را درحوزه کسب و کارهای خانگی راه‌اندازی کرده و الحمدالله امسال مدیریت نمایشگاه قرآن یک رواق را به حمایت از تولید اختصاص داده است.

وی گفت: ما از سراسر کشور حدود هشتاد تولیدکننده خانم را به نمایشگاه قرآن دعوت کردیم و هشتاد غرفه را در رواق شرقی به این بانوان اختصاص دادیم که به فروش محصولات خود در حوزه صنایع دستی، سوغات و صنایع فرهنگی پرداختند.

دین محمدی افزود: در حال حاضر این غرفه برای معرفی مجموعه از سوی مؤسسه برپا شده است.

سرپرست در انتها گفت: در غرفه ایران بان نو علاوه بر معرفی مجموعه به بانوانی که تمایل دارند در کنار خانواده فعال اقتصادی باشند مشاوره می‌دهیم و همچنین نمونه‌ای از محصولاتی که فروش آنها در غرفه‌های رواق شرقی انجام می‌شود در این غرفه عرضه می‌کنیم.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امروز جمعه 25 فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران به کار خود پایان خواهد داد. زمان بازدید از این نمایشگاه در روز پایانی ساعت ۱۴ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۵۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر