۲۴ فروردین ۱۴۰۲

استقبال «دهه هشتادی‌ها» از «رُوزه اوّلی‌ها» و «عزیزم حسین۲»

استقبال «دهه هشتادی‌ها» از «رُوزه اوّلی‌ها» و «عزیزم حسین۲»
سرودهای «رُوزه اوّلی‌ها»، «بیعت» و «عزیزم حسین۲» در بخش نوجوان سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم اجرا شد که با استقبال نوجوان‌ها همراه شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، بخش نوجوان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با نام «دهه هشتادی‌ها»، شامگاه (چهارشنبه) ۲۳ فروردین میزبان اجرای سرودهای پرطرفداری بود که با هم‌خوانی عبدالرضا هلالی، محمدحسین پویانفر و محمد اسدالهی از مداحان مطرح کشورمان صورت گرفته بود.

در این بخش که با استقبال گسترده‌ خانواده‌ها و نوجوانان‌ حاضر در نمایشگاه روبرو شده بود، سرودهای «رُوزه اوّلی‌ها»، «بیعت» و «عزیزم حسین۲» به‌صورت زنده اجرا شد و حاضرین نیز این سرودها را زمزمه کردند.

براساس این گزارش، بخش ویژه نوجوان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است که امسال با مدیریت مهدی جعفری‌جوزانی با غرفه‌های متنوع و جذابِ باشگاه قرآنی، بازی‌سرا، موکب، اتاق‌فرار، واقعیت‌مجازی، سینمای‌نوجوان، نشست پرسش و پاسخ و باشگاه خبرنگاران نوجوان قرآنی اتفاقات ویژه و نوآورانه‌ای را برای بازدید کنندگان رقم زده است.

گفتنی است؛ بخش نوجوان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با عنوان «دهه هشتادی‌ها» هر روز از ۱۲ تا ۲۶ فروردین و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در محل مصلی امام خمینی (ره) با شعار «می‌خوانمت» میزبان عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم فردا جمعه 25 فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران به کار خود پایان خواهد داد. زمان بازدید از این نمایشگاه در روز پایانی ساعت ۱۴ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر