۲۴ فروردین ۱۴۰۲

سایت «می‌خوانمت» با حضور وزیر بهداشت رونمایی شد

سایت «می‌خوانمت» با حضور وزیر بهداشت رونمایی شد
سایت «می‌خوانمت» برگرفته از شعار سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم امشب چهارشنبه 23 فروردین‌ماه با حضور بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدحسین محمدزاده مدیر کمیته تبلیغات و رسانه سی‌امین نمایشگاه قران کریم رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم، سایت «می‌خوانمت» برگرفته از شعار سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم امشب چهارشنبه 23 فروردین‌ماه با حضور بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدحسین محمدزاده مدیر کمیته تبلیغات و رسانه سی‌امین نمایشگاه قران کریم رونمایی شد.

به دنبال شعار نمایشگاه قرآن کریم که می‌خوانمت تعیین شد، یک بسته محتوایی 30 موردی تهیه و براساس آن می‌خوانمت را در سی قطعه قرآنی با این عبارت ترکیب شد تا فایده خواندن قرآن را نشان داده شود.

در هریک از می‌خوانمت‌ها یک فراز قرآنی قرار گرفت که به ازای آن پوستر و محتوا تولید شد و حتی مسابقه و پیوشی با عنوان می‌خوانمت به راه افتاد.

به دنبال این طراحی، با توصیه رهبر معظم انقلاب در ابتدای ماه رمضان مبنی بر خواندن یک صفحه قرآن هر روز، یک تغییر جهت کلی‌تر نسبت به این طرح صورت گرفت و سعی شد با همکاری معاونت قرآن و عترت نهضت ملی تلاوت‌گرایان روزانه یک صفحه قرآن کریم راه اندازی شود.

در این سایت فرایند روزانه قرائت یک صفحه قرآن ساماندهی می‌شود. تلاش بر این است که همه علاقمندان به قرآن از برکات این قرائت جمعی بهره‌مند شوند.

سایت «می‌خوانمت» به نشانی  www.mikhanamat.com در معرض دید و استفاده علاقه‌مندان است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم فردا جمعه 25 فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران به کار خود پایان خواهد داد. زمان بازدید از این نمایشگاه در روز پایانی ساعت ۱۴ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۴۰۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر