شهردار تهران در بازدید از نمایشگاه قرآن‌:

به دنبال ایجاد یک جریان قرآنی بین خانواده‌ها و‌ مدارس بر مدار مساجد هستیم

شهرداری تهران به دنبال ایجاد یک جریان قرآنی بین خانواده‌ها و‌ مدارس بر مدار مساجد است
شهردار تهران با بیان اینکه فعالیت‌های مجموعه مدیریت شهری در تمام سطوح برپایه رویکردهای قرآنی است، گفت: هدف‌گذاری ما بر این است که باتوجه به ۳۵۳ محله‌ای که داریم با ساماندهی خانه‌های قرآن و عترت و از طریق دو‌ هزار مسجدی که شهر تهران دارد بتوانیم بین مدارس و خانواده‌ها یک پیوستگی ایجاد کنیم.


علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه قرآن در مورد اقدامات شهرداری تهران در حوزه قرآن و عترت اظهار کرد: یکی از رویکردهای جدی مجموعه مدیریت شهری هم در معاونت فرهنگی اجتماعی و هم معاونت سازمان فرهنگی هنری شهرداری رویکردهای قرآنی است و اساس حرکت‌شان هم برپایه مساجد است.

وی ادامه داد: ما باید کمک کنیم بر مدار مساجد با یک پیوستگی بین خانواده‌ها و مدارس یک‌ جریان قرآنی از قاعده هرم اجتماعی را سامان‌دهی کنیم تا کشور ما که برپایه قرآن شکل گرفته و امروز در این جایگاه است روز به روز ‌تعالی پیدا کند.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری ما بر این است که باتوجه به ۳۵۳ محله‌ای که داریم با ساماندهی خانه‌های قرآن و عترت و از طریق دو‌ هزار مسجدی که شهر تهران دارد بتوانیم بین مدارس و خانواده‌ها یک پیوستگی ایجاد کنیم و ‌در‌ موضوع قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه یک‌ جریانی از قاعده هرم اجتماعی برقرار کنیم.


پایان پیام

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت