وزیر کشور در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

نمایشگاه قرآن یک‌ دورهمی‌ خانوادگی معنوی است و دستاوردهای قرآنی را نمایش می‌دهد

نمایشگاه قرآن یک‌ دورهمی‌ خانوادگی معنوی است و دستاوردهای قرآنی را نمایش می‌دهد
وزیر کشور پس از بازدید چندساعته از تمامی بخش‌های نمایشگاه گفت: سی‌امین نمایشگاه قرآن فضای با نشاط معنوی و خوبی را برای علاقمندان‌ فراهم‌ کرده و در‌ کنار بازدید نمایشگاهی از محصولات و محتواهای قرآنی و نهج‌البلاغه مخاطبان می‌توانند دست‌آوردهای تولیدی در حوزه عفاف و حجاب را هم ببینند.

سردار احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن در مورد فضای این دوره از نمایشگاه قرآن کریم گفت: شکر خدا این نمایشگاه یک‌ فضای معنوی و‌ با نشاط بسیار خوبی برای مردم روزه‌دار فراهم کرده است، به نحوی که هم در‌ کنار بازدید نمایشگاهی از محصولات و محتواهای قرآنی و نهج‌البلاغه می‌توانند دست‌آوردهای تولیدی در حوزه عفاف و حجاب را هم شاهد باشند.

وی ادامه داد: این فضا جدای از بُعد نمایشگاهی شرایطی برای یک‌ دورهمی‌ خانوادگی معنوی فراهم‌ کرده است.

وزیر کشور در پایان با تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و‌ شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این نمایشگاه می‌تواند هرساله از نظر کمی و کیفی رشد داشته باشد هرچند که در این دوره نیز شاهد این رشد نسبت به دوره‌های قبل هستیم.

پایان پیام

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت