توزیع 10 هزار بسته افطاری توسط نوجوانان در نمایشگاه قرآن

توزیع 10 هزار بسته افطاری توسط نوجوانان در نمایشگاه قرآن
مدیر بخش باشگاه نسل آرمان گفت: توزیع افطار از شبی ۵ هزار تا شروع و تا امشب به ۱۰ هزارتا رسیده است، در کنار موکب‌های پخش افطاری، موکب چای خانه امام رضا(ع) را داریم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، فرشاد اسحاقی دستیار ویژه قائم مقام نمایشگاه بین‌المللی قرآن و مدیر بخش باشگاه نسل آرمان درباره فعالیت‌های باشگاه نسل آرمان با ستاد خبری نمایشگاه به گفت‌وگو پرداخت. اسحاقی پذیرایی و توزیع افطاری بین مردم را با حمایت علیرضا معاف عنوان کرد و گفت: اعتماد ایشان برای سپردن کامل کار توزیع و پخش افطاری بین مردم به دست نوجوانان دهه هشتادی برای اولین بار رقم خورد.

وی تمام کار اجرایی پخش را به دست نوجوانان سپرده است و افزود: توزیع افطار از شبی ۵ هزار تا شروع و تا امشب به ۱۰ هزارتا رسیده است، در کنار موکب‌های پخش افطاری، موکب چای خانه امام رضا(ع) را داریم.


رسانه جدید
رسانه جدید

اسحاقی در پایان درباره موکب چای خانه امام رضا(ع) گفت: به صورت متبرک از حرم امام رضا(ع) وسایل و چای خشک آورده‌ایم و تقریبا از شبی ۵ یا ۶ هزار الی ۱۰ هزار چای تا ساعت ۲۳، برای پخش آماده می‌کنیم.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت