۲۳ فروردین ۱۴۰۲

ثبت لحظات ماندگار در غرفه عهدواره سراسری چله مهدویت

ثبت لحظات ماندگار در غرفه عهدواره سراسری چله مهدویت
بازدیدکنندگان سی‌اُمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن می‌توانند با حضور در غرفه عهدواره سراسری چله مهدویت در مسابقه عکاسی شرکت کنند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، غرفه عهدواره سراسری چله مهدویت در سی‌اُمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن با ثبت لحظه‌های ماندگار و شرایط حضور در مسابقه عکاسی، لحظات مفرحی را برای بازدیدکنندگان به ویژه دهه هشتادی‌ها فراهم کرده است‌.

علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌هایی را که از موضوع مهدویت دارند همراه با مشخصات فردی در پایگاه اینترنتی عهدواره به نشانی ahdvare۴۰.ir بارگذاری کنند. در پایان نمایشگاه به سه نفر اول در بخش عکس به تربیت جوایز ۵، ۴ و ۳ میلیون تومانی اعطا می‌شود.

غرفه عهدواره سراسری چله مهدویت در شبستان اصلی، درب شماره ۸۷، مقابل ستون ۱۲۵ قرار دارد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۱۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر