تمام بخش‌های تور مجازی نمایشگاه بین‌المللی قرآن فعال شد

تور مجازی نمایشگاه بین‌المللی قرآن راه‌اندازی شد
همزمان با برگزاری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امکان بازدید مجازی از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم فراهم شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ لغایت ۲۶ فروردین‌ماه (مصادف با ۱۰ تا ۲۴ رمضان المبارک) در بخش‌های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقه‌مندان است. حالا همزمان با برگزاری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امکان بازدید مجازی از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم فراهم شد.

بخش‌های مختلف نمایشگاه با محور اصلی خانواده طراحی شده و قسمت‌های مختلف آن کاملاً مخاطب‌محور است. علاقه‌مندان برای مشاهده مجازی نمایشگاه قرآن می‌توانند از http://30thquran.exb360.com اقدام کنند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت