برگزاری نشست علمی راهبردها و ره‌آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین‌الملل

برگزاری نشست علمی راهبردها و ره‌آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین‌الملل
نشست علمی راهبردها و ره‌آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین‌الملل ۲۳ فروردین‌ در شبستان مصلی امام خمینی(ره) محل برپایی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن،‌ نشست علمی راهبردها و ره‌آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین‌الملل به همراه رونمایی از ترجمه‌های جدید قرآن‌کریم با ارائه مدیران قرآنی المصطفی و فارغ‌التحصیلان فعال در حوزه‌های قرآنی و حدیثی برگزار می شود.

بنابراین گزارش، نشست علمی راهبردها و ره‌آوردهای قرآنی جامعة المصطفی العالمیة در حوزه بین‌الملل ۲۳ فروردین‌ماه در مجل شبستان مصلی امام خمینی(ره) سالن نشست‌های علمی بخش بین‌الملل سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت