۲۲ فروردین ۱۴۰۲
تولیت حوزه علمیه مروی در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

نمایشگاه قرآن فضای مناسبی برای عرضه محصولات حوزوی است

نمایشگاه قرآن فضای مناسبی برای عرضه محصولات حوزوی است
تولیت حوزه علمیه مروی گفت: تلاش‌های زیادی در حوزه‌ها در حال انجام شدن است اما مورد غفلت قرار گرفته است و امید است با عرضه محصولات حوزه در فضاهایی همچون نمایشگاه قرآن شاهد دیدن شدن این تلاش‌ها بوده تا این منبع دینی اصالتش حفظ شود.

آیت‌اللّه محمدباقر تحریری تولیت حوزه علمیه مروی در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم در مورد بخش حوزوی این دوره از نمایشگاه گفت: در بخش حوزوی آثار در مورد امور قرآنی زیاد است، البته با سفارش آیت الله اعرافی یک نمایشگاه در مورد خدمات حوزه در طوب انقلاب اسلامی در قم راه‌اندازی شده است که ما هم در مدرسه مروی این نمایشگاه را برپا کرده‌ایم، در این نمایشگاه کتاب‌هایی که اساتید حوزه در طول 40سال گذشته به نگارش در آوردند به نمایش گذاشته زیرا خیلی از این آثار مورد غفلت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه قرآن کریم امسال گوشه‌ای از این آثار مکتوب حوزوی به مخاطبان عرضه شده است، هم کتاب‌های حوزه برادران و هم خواهران باید بیشتر در مقابل چشم مخاطبان قرار بگیرد تا اینکه مردم بدانند حوزه‌های علمیه تا چه اندازه در مسیر رشد معارف دین حرکت می‌کنند، خیلی از معاندان در صدد هستند که حوزه را به عنوان انسان‌های بیکار نشان دهند.

تولیت حوزه علمیه مروی در پایان یادآور شد: تلاش‌های زیادی در حوزه‌ها در حال انجام شدن است اما مورد غفلت قرار گرفته است و امید است با عرضه محصولات حوزه در فضاهایی همچون نمایشگاه قرآن شاهد دیدن شدن این تلاش‌ها بوده تا این منبع دینی اصالتش حفظ شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر