اختتامیه محافل بهار قرآنی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار می شود

اختتامیه محافل بهار قرآنی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار می شود
اختتامیه محافل بهار قرآنی مساجد استان تهران در روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه، مصادف با شهادت مولای متقیان امیرالمؤمنین علی علیه السلام در مصلای بزرگ امام خمینی رضوان الله تعالی علیه برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، اختتامیه محافل بهار قرآنی که در بیش از ۶۰ مسجد منتخب استان تهران در ایام ماه مبارک رمضان و به موازات برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد، عصر روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه مصادف با شهادت مولای متقیان امیرالمؤمنین علی علیه السلام از ساعت ۱۷ لغایت ۱۹ با حضور برخی مسئولین کشوری و لشگری و شرکت کنندگان در محافل مساجدمنتخب، با تلاوت قاریان مطرح و سخنرانی علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درسالن اجلاس مصلای بزرگ امام خمینی رضوان الله تعالی علیه برگزار می شود.

براساس فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر تبدیل مساجد به پایگاه های قرآنی با تصمیم ستاد برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن از این فرصت مغتنم برای آغاز این حرکت معنوی بهره برداری شد و در بیش از ۶۰ مسجد منتخب استان تهران محافل قرآنی باشکوهی برگزار شد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت