رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در نمایشگاه قرآن:

تلاش معاندان برای التهاب فضای دانشگاه‌ها در مسئله حجاب، راه به جایی نبرد

تلاش معاندان برای التهاب فضای دانشگاه‌ها در مسئله حجاب، راه به جایی نبرد
حجت‌الاسلام رستمی با بیان اینکه دانشگاه به دلیل حضور متراکم نسل جوان و آرمان‌گرا بیشتر مورد هجمات دشمنان قرار دارد، گفت: اما علی‌رغم تلاش معاندان برای ملتهب کردن دانشگاه در موضوع حجاب، این فضا تاثیر چندانی نپذیرفت.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن،‌ حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها  ضمن بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم درباره ظرفیت های فضای دانشگاهی برای تبیین و ترویج حجاب، اظهار کرد: حجاب به دلیل ریشه‌دار بودن در آموزه های دینی همیشه مورد هجمه دشمنان بوده تا جلوه متدینانه جامعه اسلامی ایران عزیز را زیر سوال ببرند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ادامه داد:‌ در این میان دانشگاه به دلیل حضور متراکم نسل جوان و آرمان‌گرا بیشتر موردهجمه نظام سلطه برای تضعیف حجاب قرار دارد چنان که در اغتشاشات سال گذشته یکی از عرصه های مهم جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران، هجمه نسبت به حجاب و تلاش برای ملتهب کردن فضای دانشگاه از این بستر بود.

وی تأکید کرد: اما علی‌رغم تلاش شبکه ها و جریان های معاند ببرای ضربه زدن به هویت دینی و ملی ما در مسئله حجاب، فضای دانشگاه به دلیل جو نخبگانی و در حال تحصیل نسبت به فضای عمومی، تاثیر چندانی نپذیرفت.

حجت الاسلام رستمی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین، مقرر شد برخی افراد متاثر از جریان های هویت‌ستیز، مدیریت شده و با آنها برخورد والدانه و همراه با تذکر شود؛ اما در صورت تکرار رفتارهای هنجارشکنانه شیوه ای دیگر در برخورد با آنها اتخاذ می شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت