۲۱ فروردین ۱۴۰۲

معرفی سایت «می‌خوانمت» در سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم

رونمایی از سایت «می‌خوانمت» در سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم
سایت «می‌خوانمت» برگرفته از شعار سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم و در پی تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در اول ماه رمضان مبنی بر خواندن روزانه یک صفحه قرآن، آغاز به کار کرد و علاقمندان می‌توانند با ثبت‌نام در این سایت در قرائت روزانه قرآن مشارکت کنند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم، مراسم معرفی سایت «می‌خوانمت» با حضور محمدحسین محمدزاده مدیر کمیته تبلیغات و رسانه سی‌امین نمایشگاه قران کریم در استدیو شبکه قرآن در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

تولید بسته محتوایی 30 روز برای شعار می‌خوانمت

محمدزاده در خصوص این سایت خاطرنشان کرد: به دنبال شعار نمایشگاه قرآن کریم که می‌خوانمت تعیین شد، ما یک بسته محتوایی 30 موردی را تهیه و براساس آن می‌خوانمت را در سی قطعه قرآنی با این عبارت ترکیب کردیم تا فایده خواندن قرآن را نشان دهیم.

رونمایی سایت میخوانمت

مدیر کمیته تبلیغات و رسانه نمایشگاه قرآن یادآور شد: در هریک از می‌خوانمت‌ها یک فراز قرآنی قرار دادیم که به ازای آن پوستر و محتوا تولید شد و حتی مسابقه و پیوشی با عنوان می‌خوانمت به راه افتاد. این سی قطعه محتوایی توانست به کار تبلیغات ما هم کمک کند.

نهضت ملی تلاوت‌گرایان روزانه یک صفحه قرآن راه‌اندازی شد

وی افزود: به دنبال این طراحی ما با توصیه رهبر معظم انقلاب در ابتدای ماه رمضان مبنی بر خواندن یک صفحه قرآن هر روز روبرو شدیم، بر این اساس ما یک تغییر جهت کلی‌تر نسبت به این طرح داشتیم و سعی کردیم با همکاری معاونت قرآن و عترت نهضت ملی تلاوت‌گرایان روزانه یک صفحه قرآن کریم را راه اندازی کنیم.

محمدزاده بیان کرد: براساس این طرح از همه کسانی که قادر به خواندن و نوشتن قرآن هستند خواهش می‌کنیم که در قالب ارسال کدملی به سامانه‌ای که معرفی خواهد شد، ما را همراهی کنند تا بحث تکرار هم رخ ندهد.

رونمایی سایت میخوانمت

 لشکر سی میلیونی تلاوت‌گران قرآن

مدیر کمیته تبلیغات و رسانه نمایشگاه قرآن ابراز کرد: با این کار جهادی در فاصله کمی قطعاً با یک لشکر سی میلیونی از این تلاوت گران روبرو خواهیم شد و معتقدیم که طبق آموزه‌های قرآن در آیه 45 سوره اسراء «وَ إِذا قَرَأْتَ الْقُرْآنَ جَعَلْنا بَیْنَکَ وَ بَیْنَ الَّذِینَ لا یُؤْمِنُونَ بِالْآخِرَةِ حِجاباً مَسْتُوراً» خداوند می‌فرماید « و هنگامى‌که قرآن مى‌خوانى، میان تو و آن‌ها که به آخرت ایمان نمى‌آورند، حجاب ناپیدایى قرار مى‌دهیم».

وی در پایان تصریح کرد: تلاش ما بر این است که همه علاقمندان به قرآن از برکات این قرائت جمعی بهره‌مند شوند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از شبهای قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر