«قرآن استور»؛ فروشگاه آنلاین محصولات قرآنی و مذهبی با ۸ سال قدمت/ ارائه ترجمه قرآن به ۵ زبان

«قرآن استور»؛ فروشگاه آنلاین محصولات قرآنی و مذهبی با ۸ سال قدمت
مسئول غرفه «قرآن استور» گفت: متن قرآن با ترجمه و بدون ترجمه، ترجمه قرآن به ۵ زبان، صوت قرآن، مفاتیح، ادعیه و... از محتویات این برنامه قرآنی است. قرآن استور از اولین اپلیکیشن های قرآنی در فضای مجازی است که ۸ سال است به شکل مداوم درحال فعالیت است.

حسینی طباطبایی، مسئول غرفه «قرآن استور» در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: این غرفه برای شهر تبریز آذربایجان شرقی است. قرآن استور اپلیکیشنی با محتویات قرآنی است که با جست‌وجوی راحت درگوگل قابل نصب است.

وی افزود: متن قرآن با ترجمه و بدون ترجمه، ترجمه قرآن به ۵ زبان، صوت قرآن، مفاتیح، ادعیه و... از محتویات این برنامه قرآنی است. قرآن استور از اولین اپلیکیشن های قرآنی در فضای مجازی است که ۸ سال است به شکل مداوم درحال فعالیت است و به مرور به روزرسانی می‌شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا است و زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از لیالی قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت