مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

بخش مشاوران نمایشگاه قرآن گره‌گشا بسیاری از مشکلات است

بخش مشاوران نمایشگاه قرآن گره‌گشا بسیاری از مشکلات است
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن کریم گفت: حوزه مشاوران نمایشگاه می‌تواند گره‌های زیادی را باز کند از این رو مدیران حوزه‌های تربیتی باید شرایطی را فراهم کنند تا سال آینده در حوزه مشاوران شاهد کارشناسان بیشتر برای ارائه خدمات‌ باشیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، حجت‌الاسلام مجتبی فاضل مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن در مورد بخش حوزوی نمایشگاه به ویژه استفاده از ظرفیت بانوان به عنوان مشاوره گفت: از جمله مسائلی که در نمایشگاه مهم است موضوع مشاوره‌ در‌ حوزه‌های مختلف است که به لطف خدا امسال شرایط خوبی برای حضور بانوان حوزوی در امر‌ مشاوره فراهم کردیم.

وی ادامه داد: حضور مشاوران زن در نمایشگاه بسیار مهم است زیرا بانوان در ارتباط با مشاوران خانم راحت‌تر هستند و طبیعی است که به لحاظ هم جنس بودن سریع‌تر ارتباط برقرار می‌کنند.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران یادآور شد: حوزه مشاوران نمایشگاه می‌تواند گره‌های زیادی را باز کند از این رو مدیران حوزه‌های تربیتی باید شرایطی را فراهم کنند تا سال آینده در حوزه مشاوران شاهد کارشناسان بیشتر برای ارائه خدمات‌ باشیم.

وی در پایان در مورد نمایشگاه قرآن امسال نیز اظهار نظر کرد و گفت: در نمایشگاه قرآن امسال فعالیت‌های قرآنی نسبت به سال گذشته اتفاقات ویژه‌ای را رقم زده و‌ شاهد نوآوری و شکوفایی در برخی از بخش‌ها هستیم اما به نظر می‌رسد باید شرایطی فراهم شود که از تمام سنین و‌ سلایق در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت