۲۰ فروردین ۱۴۰۲
کارشناس حفظ غرفه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری:

ثبت نام طرح ملی حفظ در غرفه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نمایشگاه قرآن

ثبت نام طرح ملی حفظ در غرفه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نمایشگاه قرآن
کارشناس حفظ غرفه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: غرفه طرح ملی حفظ قرآن کریم در بخش دانشگاهیان است.در این طرح دانشجویان کارکنان و کارمندان دانشگاهی مخاطب ما هستند. سعی ما بر این است که اقشار مختلفی از جامعه دانشگاهی را در طرح ملی حفظ قرآن کریم جذب کنیم.
حجت الاسلام فاطمی زاده کارشناس حفظ غرفه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: غرفه طرح ملی حفظ قرآن کریم در بخش دانشگاهیان است.در این طرح دانشجویان کارکنان و کارمندان دانشگاهی مخاطب ما هستند. سعی ما بر این است که اقشار مختلفی از جامعه دانشگاهی را در طرح ملی حفظ قرآن کریم جذب کنیم.

وی ادامه داد: علاقه مندان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۳۰۰۰۰۸۸۶ می توانند در این طرح ثبت نام کنند. این مزایایی بسیاری دارد .افراد ثبت نام کرده و با استاد در کلاس می گذرانند در پایان هم آزمون گرفته شده و مدرک معتبری هم به آنها داده می شود.

حجت الاسلام فاطمی زاده گفت: در غرفه طرح ملی حفظ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری روش های حفظ را برای کسانی که متقاضی شروع آن هستند ،توضیح می‌دهیم و افراد به نسبت به وقت و توان و استعدادشان روش‌های مختلفی را دریافت می‌کنند و نسخه‌های مختلفی برای هر کسی اینجا پیشنهاد می شود عمده مخاطب ما هم جوانان و دانشجو هایی که مایل هستند در این طرح شرکت کنند، هستند.

کارشناس حفظ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خصوص محتوای دوره ها و کلاس ها گفت: کتاب هایی در خصوص سبک زندگی قرآنی در غرفه قرار داده شده است برای پرداختن به تفسیر و تدبر و پرسش های قرآنی و شبهات قرآنی مورد استفاده قرار میگیرد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.
تعداد بازدید : ۲۵۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر