نمایشگاه قرآن امشب تا ساعت 21 فعال است+برنامه احیای مصلی

نمایشگاه قرآن امشب تا ساعت 21 فعال است
با توجه به اجرای ویژه برنامه شب‌های قدر از سوی مصلای امام خمینی (ره) نمایشگاه قرآن در شب‌های قدر از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، با توجه به اجرای ویژه برنامه شب‌های قدر از سوی مصلای امام خمینی (ره) نمایشگاه قرآن در شب‌های قدر از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. این محدویت زمان بازدید مربوط به روزهای یکشنبه ۲۰ فروردین، سه‌شنبه ۲۲ فروردین‌ و پنج‌شنبه ۲۴ فروردین‌ماه به ترتیب شب ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان است.

در شب‌های قدر مراسم احیا در مصلای امام خمینی(ره) با سخنرانی حجج اسلام حاج علی اکبری، مسعود عالی و محمدمهدی ماندگاری و مرثیه‌خوانی و احیاء احمد نیکبختیان، سیدمحمود علوی و احمد واعظی از ساعت ۲۲ برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا است و زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از لیالی قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت