۲۰ فروردین ۱۴۰۲

نمایشگاه قرآن امشب تا ساعت 21 فعال است+برنامه احیای مصلی

نمایشگاه قرآن امشب تا ساعت 21 فعال است
با توجه به اجرای ویژه برنامه شب‌های قدر از سوی مصلای امام خمینی (ره) نمایشگاه قرآن در شب‌های قدر از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، با توجه به اجرای ویژه برنامه شب‌های قدر از سوی مصلای امام خمینی (ره) نمایشگاه قرآن در شب‌های قدر از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. این محدویت زمان بازدید مربوط به روزهای یکشنبه ۲۰ فروردین، سه‌شنبه ۲۲ فروردین‌ و پنج‌شنبه ۲۴ فروردین‌ماه به ترتیب شب ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان است.

در شب‌های قدر مراسم احیا در مصلای امام خمینی(ره) با سخنرانی حجج اسلام حاج علی اکبری، مسعود عالی و محمدمهدی ماندگاری و مرثیه‌خوانی و احیاء احمد نیکبختیان، سیدمحمود علوی و احمد واعظی از ساعت ۲۲ برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «می‌خوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا است و زمان بازدید از این نمایشگاه به غیر از لیالی قدر از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۴۷۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر