۲۰ فروردین ۱۴۰۲
وزیر فرهنگ در بازدید از بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین‌المللی قرآن مطرح کرد:

به دنبال ایجاد دسترسی‌ آسان اقشار مختلف به البسه مناسب و عفیفانه هستیم

به دنبال ایجاد دسترسی‌ آسان اقشار مختلف به البسه مناسب و عفیفانه هستیم
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه دولت مردمی بنا دارد، دسترسی‌ آسان اقشار مختلف مردم به البسه مناسب و عفیفانه مورد نیازشان را فراهم کند، گفت: بخش عفاف و حجاب یکی از امتیازات نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برای اقشار علاقه مند به تهیه لباس های مناسب و عفیفانه محسوب می شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه شنبه نوزدهم فروردین ماه با حضور در مصلی امام خمینی (ره) محل برپایی سی امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.

اسماعیلی در حاشیه این بازدید برپایی بخش عفاف و حجاب را یکی از کاربردی ترین بخش های نمایشگاه برای هزاران نفر بازدیدکننده برشمرد و گفت: بخش عفاف و حجاب یکی از امتیازات نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برای اقشار علاقه مند به تهیه لباس های مناسب و عفیفانه محسوب می‌شود و بر همین اساس تسهیلات و امکانات مناسب برای این بخش مهم از سوی مسئولان نمایشگاه فراهم شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته استقبال بسیار خوبی از بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از سوی علاقه‌مندان و خانواده ها صورت گرفت، تصریح کرد: امسال نیز شبستان های مستقلی برای این بخش در سی امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم درنظرگرفته شده و بیش از ۲۶۰ غرفه در این بخش دایر شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اغلب غرفه داران بخش عفاف و حجاب شامل تولیدکنندگانی هستند که سال ها در حوزه عفاف و حجاب فعال بوده‌ و تولیدات مناسبی را عرضه داشته اند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان گفت: دولت مردمی بنا دارد، دسترسی‌ آسان اقشار مختلف مردم به البسه مناسب و عفیفانه مورد نیازشان را فراهم کند و در این مسیر برپایی چنین رویدادهایی در سهم خود می تواند تاثیرگذار باشد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۵۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر