مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور:

جای مشاوره‌های قرآنی در بین خانواده‌های ایرانی خالی بود

جای مشاوره‌های قرآنی در بین خانواده‌های ایرانی خالی بود
مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور بر ضرورت گسترش مشاوره‌های قرآن بنیان در کشور تأکید کرد و گفت: جای مشاوره‌های قرآنی در بین خانواده‌های ایرانی خالی بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، ابراهیم نورمحمدی در حاشیه بازدید از بخش مشاوره‌های قرآن بنیان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با اشاره به اهمیت مشاوره‌های قرآن بنیان در جامعه، اظهار داشت: جای مشاوره‌های قرآنی در بین خانواده‌های ایرانی خالی بود کسی یا کسانی که فهم قرآن کنند و آن را در راستای حل مشکلات مردم به کار گیرند.

وی ادامه داد: مشاوره‌هایی که در اینجا انجام می‌شود، جایش در خانواده‌های ایرانی خالی بود و امیدواریم با حمایت از مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم و مؤسسه ارم مشاور بتوانیم این خلأ را در کشور پر کنیم.

نورمحمدی بر ضرورت گسترش این شیوه مشاوره در کشور تأکید کرد و گفت: نیاز است که همه پای‌کار بیایند و تنها متکی بر این نباشیم که مردم هزینه کنند.

وی با بیان این که اگر هزینه‌ها را به دوش مردم بیندازیم، قطعاً استقبال نخواهد شد، تصریح کرد: برای گسترش این نوع مشاوره‌ها نیاز است که وزارت‌خانه‌های مختلف پای‌کار باشند به‌عنوان‌مثال خانواده‌های زیر نظر هر یک از وزارت‌خانه‌ها از این بستر استفاده کنند و در قبال این استفاده وزارت‌خانه مربوطه بخشی از هزینه‌ها را متقبل شود.

قرآن بنیان گفت: این مشاوره‌ها بی‌هدف نیستند و به نظر من با گسترش آن اسنپ مشاوره در کشور اتفاق خواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه مردمی تحول اجتماعی پای‌کار مجموعه خاتم و ارم خواهد بود و حمایت‌های لازم را از این مجموعه‌ها خواهد داشت.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت