۱۹ فروردین ۱۴۰۲

اجرای سرود «ذکر جهانی» توسط نونهالان «نجم‌الثاقب» در نمایشگاه قرآن+فیلم

اجرای سرود «ذکر جهانی» توسط نونهالان «نجم‌الثاقب» در نمایشگاه قرآن
گروه سرود نونهالان «نجم‌الثاقب» در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن سرود «ذکر جهانی» را همخوانی کردند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، گروه سرود نونهالان «نجم‌الثاقب» با سرپرستی عباس صادقی، امشب شنبه ۱۹ فروردین‌ماه در سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با لباس‌های محلی سرود جدید خود به نام «ذکر جهانی» را که ماه محرم رونمایی شد، همخوانی کردند.

در ابتدای اجرای گروه سرود دوست داشتنی نونهالان «نجم‌الثاقب» کسی در بخش‌ دهه هشتادی‌ها حضور نداشت اما چند دقیقه بیشتر نگذشته بود که تعداد زیادی از حاضران نمایشگاه به دنبال صداهای بچگانه‌ای که در شبستان مصلی امام خمینی (ره) می‌پیچید، مقابل استیج بخش دهه‌ هشتادی‌ها آمده و پس از دیدن کودکان گروه سرود با لباس‌های محلی، با لبخند از اجرای آن‌ها لذت بردند.

بچه‌های گروه نجم‌الثاقب که در این اجرا که متشکل از ۸ دختر و ۸ پسر ۴ تا ۱۶ ساله بودند، علاوه بر اجرای زنده سرود «می‌خوانمت» با موضوع قرآن کریم، سرود جدید خود به نام «ذکر جهانی» را که ماه محرم رونمایی شد، همخوانی کردند.

بخشی از اجرای این گروه را مشاهده کنید:

 

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/


تعداد بازدید : ۱,۶۸۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر