رئیس دانشگاه قرآن و حدیث:

ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان تازه، نو، مطلوب و کم‌سابقه است

ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان تازه، نو، مطلوب و کم‌سابقه است
رئیس دانشگاه قرآن و حدیث گفت: ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان یک ابتکار و فکر تازه، نو، مطلوب و کاملاً کم‌سابقه است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالهادی مسعودی در حاشیه بازدید از بخش مشاوره‌های قرآن بنیان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم  اظهار داشت: اصل این کار که ما بر اساس متون دینی مشاوره و راهنمایی به نسل جوان بدهیم، خودش به‌تنهایی یک ابتکار و فکر تازه، نو، مطلوب و کاملاً کم‌سابقه است.

وی ادامه داد: گستره‌ای این کار نشان می‌دهد که توفیق الهی هم در کنار برگزارکنندگان بوده و استقبالی که نسل معاصر می‌کند نشان می‌دهد که قرآن یک کتاب الهی و هدایت همه مردم است.

مسعودی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) بیان داشت: ایشان به حضرت علی (ع) فرمودند: ای علی اگر تو یک نفر را هدایت کنی برایت ارزشمندتر از آن چیزی است که یک خورشید از طلوع تا غروب بر آن می‌تابد.

وی تصریح کرد: هدایت و نجات یک فرد از خیانت، کارهای زشت، بداخلاقی و... مصداق الفت دهی در بین جامعه مسلمانان است که یکی از بزرگ‌ترین عبادات تلقی می‌شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت