جوانان این کتب را از نمایشگاه قرآن تهیه کنند

جوانان این کتب را در نمایشگاه قرآن تهیه کنند
مدیرعامل انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: اندیشکده کانون جوان با در نظر گرفتن مخاطب جوان آثار ارزنده‌ای را برای این طیف از اجتماع پدید آورده که کتبی نظیر میرزا کوچک و استعمار ستیزی، حکمت جاودانه، خدا باوری و دانشمندان معاصر غرب و... به جوانان و سایر افراد پیشنهاد می‌شود.

محمد جناتی، مدیرعامل انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: ما امسال از بین ۱۴٠٠اثری که داشتیم، ۲٠٠ اثر برگزیده را در نمایشگاه برای مخاطبان آماده کرده ایم و باقی آثار در سایت پژوهشگاه با همان تخفیف نمایشگاهی عرضه می‌شود.

وی افزود: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه سال ۱۴٠۱ توانست ۴۶ عنوان کتاب را در موضوعات مختلف منتشر کند. پژوهشگاه ما ۶٠ هیأت علمی در پژوهشکده ها و گروه‌های گوناگون دارد که مشتمل بر فقه، تاریخ، سیاست،حقوق، فرهنگ، کلام و... است. سعی کردیم گزیده ای از چاپ اولی‌ها را امسال در نمایشگاه در عرضه کنیم. نمونه‌ای از کتب تازه منتشر شده عبارت‌اند از مجموعه جلدی فلسفه عقل، روش علمی کردن علوم انسانی اسلامی، نقد مکتب تفکیک، انسان میمون نیست، رابطه عمل و جزا، عرفان اجتماعی در نهضت حسینی، نقد اعتبار فهم سلف و... است.

این غرفه‌دار اشاره کرد: اندیشکده کانون جوان با در نظر گرفتن مخاطب جوان آثار ارزنده‌ای را برای این طیف از اجتماع پدید آورده که کتبی نظیر میرزا کوچک و استعمار ستیزی، حکمت جاودانه، خدا باوری و دانشمندان معاصر غرب و... به جوانان و سایر افراد پیشنهاد می‌شود.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت