۱۹ فروردین ۱۴۰۲
حسین استادولی، مترجم قرآن:

برپایی نمایشگاه قرآن تلنگری نسبت برای توجه به این کتاب آسمانی است

برپایی نمایشگاه قرآن تلنگری نسبت برای توجه به این کتاب آسمانی است
در این رویداد بزرگ فرهنگی حسین استادولی، مترجم، مفسر و فعال قرآنی با حضور در غرفه «ترجمه» نکاتی را در باب قرآن بیان کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، در این رویداد بزرگ فرهنگی حسین استادولی، مترجم، مفسر و فعال قرآنی با حضور در غرفه «ترجمه» نکاتی را در باب قرآن بیان کرد. وی گفت: صرف برپایی نمایشگاه قرآن تذکر و تلنگری نسبت به قرآن کریم است تا افراد توجهشان به این کتاب آسمانی جلب شود. البته در چینش بخش‌ها به نظرم آن دسته از غرفه‌های محتوایی باید بیشتر در دید مردم قرار بگیرند.

این مترجم قرآن درمورد چگونگی انس بهتر با کتاب آسمانی افزود: مردم باید خودشان متوجه به امر قرآن باشند، روزی یک صفحه قرآن با ترجمه بهترین راه برای انس با قرآن و ارتباط با آن است. نباید قرآن را در مجالس ختم با سفره عقد خلاصه کرد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۱۷۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر