۱۹ فروردین ۱۴۰۲

کارگاه تخصصی حاکمیت و پوشش امروز در نمایشگاه قرآن بررسی می‌شود

کارگاه تخصصی حاکمیت و پوشش امروز در نمایشگاه قرآن بررسی می‌شود
نشست‌های تخصصی ویژه ماه مبارک رمضان در هشتمین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در بخش نهادهای حوزوی امروز شنبه نوزدهم فروردین ماه برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، نشست‌های تخصصی ویژه ماه مبارک رمضان در هشتمین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در بخش نهادهای حوزوی امروز شنبه نوزدهم فروردین ماه برگزار می شود. کارگاه تخصصی حاکمیت و پوشش با حضور دکتر فاطمه فلاح تفتی ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ امروز در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.

همچنین نشست قرآنی با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور ساعت ۲۰ تا ۲۱ برپا شده و علاقه مندان می‌توانند به صورت آنلاین از سخنان این استاد قرآنی بهره مند شوند.

این نشست‌ها همراه با اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه روزانه قرآنی(ویژه حاضران در نمایشگاه قرآن) برپا خواهد شد.

بخش نهاد های حوزوی در شبستان مصلی امام خمینی(ره)، ستون ۴۶، ابتدای راه‌روی نهادهای حوزوی واقع شده است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۱۷۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر