۱۸ فروردین ۱۴۰۲
آیت الله صدیقی در نمایشگاه قرآن مطرح کرد:

شاخص‌های حجاب به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شد

شاخص‌های حجاب به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شد
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از ارائه شاخص‌های حجاب به ریاست جمهوری و قوه قضائیه خبر داد و گفت: مجموعه عفت‌ها در آن گنجانده شده است، قابلیت اجرایی دارد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، آیت الله کاظم صدیقی در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در خصوص وظایف سازمان و نهادهای دینی و فرهنگی در قبال مطالبه و دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه حجاب گفت: «حجاب» مطالبه همه مردم ایران است و در تمامی مجالس و مجامع این مطالبه از سوی اقشار مختلف مردم به ما و سایر مسئولان اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم کشف حجاب را یک ویروس بیگانه و تعرض به هویت ملی و مذهبی خود می‌دانند و از این مسأله ناراحت هستند، ادامه داد: مقام معظم رهبری برای چندمین بار به وضوح اعلام کردند که رعایت حجاب الزامی است و هم الزام شرعی و هم الزام سیاسی دارد چون قانون کشور محسوب می‌شود در همین راستا مسئولان جلسات مختلفی تشکیل دادند و خود حضرت آقا هم فرمودند همین افرادی که در خیابان ها کشف حجاب می کنند، اگر بدانند که پشت این مساله دشمنانشان قرار دارد این کار را نمی‌کنند.

خطیب نماز جمعه تهران بیان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر شاخص‌های حجاب را مدون کرده است و این شاخص‌ها به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شده است که پس از بررسی‌های نهایی به ادارات ابلاغ می شود. در مراحل اجرا هم مجموعه عفت ها یعنی عفت لباس، چشم و برخورد در آن گنجانده شده است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۱۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر