۱۸ فروردین ۱۴۰۲

تقدیر وزیر ارشاد از پوشش مطلوب رسانه‌ای نمایشگاه قرآن کریم

تقدیر وزیر ارشاد از پوشش مطلوب رسانه‌ای نمایشگاه قرآن کریم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در دیدار با محمدحسین محمدزاده معاون ارتباطات و رسانه نمایشگاه قرآن، اقدامات و پوشش رسانه‌ای نمایشگاه را عالی توصیف کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در دیدار با محمدحسین محمدزاده معاون ارتباطات و رسانه نمایشگاه قرآن، اقدامات و پوشش رسانه‌ای نمایشگاه را عالی توصیف کرد و ضمن خداقوت به تیم رسانه‌ای اظهارداشت: کارهای رسانه‌ای صورت گرفته بسیار عالی و مطلوب است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۲۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر