۱۸ فروردین ۱۴۰۲

یادداشت وزیر فرهنگ در فضای مجازی در پی بازدید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

یادداشت وزیر فرهنگ در فضای مجازی در پی بازدید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در جدیدترین نوشته خود در فضای مجازی در پی بازدید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به حضور و مشارکت چشمگیر نوجوانان و خردسالان قرآنی در نمایشگاه امسال اشاره کرد و نوشت: ترویج و استقرار سبک زندگی قرآنی، تنها راه نیل به «جامعه اسلامی» و در نهایت برپایی «تمدن نوین اسلامی» است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در جدیدترین نوشته خود در فضای مجازی در پی بازدید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به حضور و مشارکت چشمگیر نوجوانان و خردسالان قرآنی در نمایشگاه امسال اشاره کرد و نوشت: ترویج و استقرار سبک زندگی قرآنی، تنها راه نیل به «جامعه اسلامی» و در نهایت برپایی «تمدن نوین اسلامی» است.

در جدیدترین نوشته وزیر فرهنگ در فضای مجازی آمده است: «سی امین نمایشگاه قرآن امسال در حالی در مصلی تهران در حال برگزاری است که حضور و مشارکت چشمگیر نوجوانان و خردسالان قرآنی که بعضا نخستین تجربه روزه داری را پشت سر گذاشته اند، رنگ و بوی دیگری به بزرگترین و باشکوه ترین رویداد قرآنی جهان اسلام داده است.

ترویج و استقرار سبک زندگی قرآنی، تنها راه نیل به «امعه اسلامی» و در نهایت برپایی «تمدن نوین اسلامی» است.
آینده سازان ایران عزیز، قرآن پشت و پناهتان»

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر