۱۸ فروردین ۱۴۰۲
در بخش نهادهای حوزوی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن:

برگزاری چهار نشست تخصصی قرآنی در هفتمین روز از برپایی نمایشگاه قرآن/بررسی الزامات گفتمان قرآنی سینمای تمدنی

برگزاری چهار نشست تخصصی قرآنی در هفتمین روز از برپایی نمایشگاه قرآن
نشست‌های تخصصی ویژه ماه مبارک رمضان در هفتمین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در بخش نهادهای حوزوی امروز جمعه هجدهم فروردین ماه برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم؛ نشست‌های تخصصی ویژه ماه مبارک رمضان در هفتمین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در بخش نهادهای حوزوی امروز جمعه هجدهم فروردین ماه برگزار می شود.

کارگاه تخصصی آشنایی با پایگاه‌های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با حضور حسن جوزدانی از ساعت ۱۶ تا ۱۷ امروز در نمایشگاه قرآن برگزار می شود.

بررسی ابعاد جنگ شناختی در بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور دکتر سارا طالبی ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ و نشست قرآنی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمید محمدی از ساعت ۲۰ تا ۲۱ در بخش نهاد های حوزوی نمایشگاه قرآن برپا می شود.

رسانه جدید

همچنین نشست دبیر ستاد راهبری هنرهای نمایشی حجت الاسلام و المسلمین رادنیک با موضوع الزامات گفتمان قرآنی سینمای تمدنی از ساعت 19.30الی 20 برگزار می شود.

این نشست ها همراه با اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه روزانه قرآنی(ویژه حاضران در نمایشگاه قرآن) برپا خواهد شد.

بخش نهاد های حوزوی در شبستان مصلی امام خمینی(ره)، ستون ۴۶، ابتدای راه‌روی نهادهای حوزوی واقع شده است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۱۷۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر