۱۸ فروردین ۱۴۰۲

محفل شعرخوانی «شعر و شهود» در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

محفل شعرخوانی «شعر و شهود» در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود
محفل شعرخوانی «شعر و شهود» با رویکرد شعرخوانی شاعران براساس مفاهیم و مضامین صحیفه سجادیه امروز جمعه 18 فروردین‌ماه مصادف با 16 ماه رمضان از ساعت 20 برگزار می‌شود
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن،‌ محفل شعرخوانی «شعر و شهود» با رویکرد شعرخوانی شاعران براساس مفاهیم و مضامین صحیفه سجادیه امروز جمعه 18 فروردین‌ماه مصادف با 16 ماه رمضان از ساعت 20 برگزار می‌شود.
 
این مراسم با حضور علی محمد مودب، حامد اهور،‌ رضا یزدانی، سید محمدمهدی شفیعی، حسین عباس‌پور، رضا ابوذری، محمد غفاری، و اجرای محمد میرزایی بازرگانی در بخش ترویج صحیفه سجادیه نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.
 

رسانه جدید

 

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۱۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر