اهمیت دعا و کتاب مفاتیح الجنان با حضور آیت‌الله صدیقی در نمایشگاه قرآن بررسی شد

اهمیت دعا و کتاب مفاتیح الجنان با حضور آیت‌الله صدیقی در نمایشگاه قرآن بررسی شد
در روز ششم از این برگزاری نمایشگاه قرآن، آیت الله صدیقی امام جمعه تهران با حضور در غرفه جشنواره‌های تبیین به سخنرانی پرداخت.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، در روز ششم از این گردهمایی فرهنگی، آیت الله صدیقی امام جمعه تهران با حضور در غرفه جشنواره‌های تبیین به سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به اهمیت دعا و کتاب مفاتیح الجنان محور سخنانش را تبیین از منظر ادعیه قرار داد و دعا را از مهم ترین عبادات مخلوقین دانست.

بخش جشنواره‌های تبیین طبق منویات رهبری و با حکمی که معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ کردند تشکیل شده است. هدف و رسالت اصلی این غرفه هم در راستای ترویج فرهنگ تبیین است، در ابتدای راهرو قرار گرفتن غرفه هم از آن جهت است تا بیان کند روح حاکم بر این دوره از نمایشگاه مسأله تبیین بوده و با چنین نظرگاهی باید به آن نگریست.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/ 
درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت