۱۷ فروردین ۱۴۰۲

اهمیت دعا و کتاب مفاتیح الجنان با حضور آیت‌الله صدیقی در نمایشگاه قرآن بررسی شد

اهمیت دعا و کتاب مفاتیح الجنان با حضور آیت‌الله صدیقی در نمایشگاه قرآن بررسی شد
در روز ششم از این برگزاری نمایشگاه قرآن، آیت الله صدیقی امام جمعه تهران با حضور در غرفه جشنواره‌های تبیین به سخنرانی پرداخت.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، در روز ششم از این گردهمایی فرهنگی، آیت الله صدیقی امام جمعه تهران با حضور در غرفه جشنواره‌های تبیین به سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به اهمیت دعا و کتاب مفاتیح الجنان محور سخنانش را تبیین از منظر ادعیه قرار داد و دعا را از مهم ترین عبادات مخلوقین دانست.

بخش جشنواره‌های تبیین طبق منویات رهبری و با حکمی که معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ کردند تشکیل شده است. هدف و رسالت اصلی این غرفه هم در راستای ترویج فرهنگ تبیین است، در ابتدای راهرو قرار گرفتن غرفه هم از آن جهت است تا بیان کند روح حاکم بر این دوره از نمایشگاه مسأله تبیین بوده و با چنین نظرگاهی باید به آن نگریست.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/ 
تعداد بازدید : ۱۷۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر