۱۷ فروردین ۱۴۰۲
وزیر فرهنگ در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

نمایشگاه قرآن کریم امید را به مردم منتقل می‌کند

نمایشگاه قرآن کریم امید را به مردم منتقل می‌کند
اسماعیلی با بیان اینکه نمایشگاه قرآن کریم امیدزا است، گفت: برخلاف تبلیغات دشمنان که سعی می‌کنند جامعه ما را یک جامعه خسته و مایوس نشان دهند نمایشگاه قرآن کریم نشان داد که جامعه ما چقدر زنده است و آموزه‌های قرآنی و وحیانی در زندگی مردم ما جریان دارد.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم در مورد سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم گفت: امسال مهم‌ترین اتفاق در نمایشگاه قرآن افزایش فضای محیطی نمایشگاه از ۴۵هزار متر مربع سال گذشته به ۷۵ هزار متر مربع بود، با این وجود خیلی از غرفه‌داران مطالبه فضای بیشتر و بهتری را داشتند.

وی ادامه داد: همکاران ما در معاونت قرآن و‌ عترت برای فضای موجود و برگزاری نمایشگاه قرآن به نحو احسن زحمات زیادی کشیدند، از همه نهادها و بخش‌های مردمی هم به خاطر حضور پرشورشان تشکر می‌کنم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مایه‌ی مباهات ما است که در‌ ماه مبارک رمضان بزرگترین نمایشگاه قرآن کریم جهان اسلام با این شکوه در تهران در‌ حال برگزاری است، تاکید کرد: همه کسانی که فکر می‌کنند جامعه دچار مشکل در حوزه سبک زندگی است باید به نمایشگاه قرآن کریم سر بزنند زیرا این نمایشگاه امیدزا است.

اسماعیلی یادآور شد: برخلاف تبلیغات دشمنان که سعی می‌کنند جامعه ما را یک جامعه خسته و مایوس نشان دهند نمایشگاه قرآن کریم نشان داد که جامعه ما چقدر زنده است و آموزه‌های قرآنی و وحیانی در زندگی مردم ما جریان دارد.

به گفته وی یکی از عالی‌ترین بخش‌های نمایشگاه فرآم کودکان و نوجوانان بود و از همکاری دستگاه‌ها برای برپایی این بخش تشکر کرد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۱۹۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر