همخوانی سرود «سلام فرمانده» توسط دهه نودی‌ها در نمایشگاه قرآن+فیلم

همخوانی سرود «سلام فرمانده» توسط دهه نودی‌ها در نمایشگاه قرآن
کودکان دهه نودی و دهه هشتادی شب گذشته در حاشیه نمایشگاه قرآن، نماهنگ‌های معروف «سلام فرمانده» از ابوذر روحی و «عزیزم حسین» از رضا هلالی را با یکدیگر همخوانی کرده و جمله «موندنی ترین رفیق من امام حسین» را فریاد زدند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، کانون پرورش‌فکری کودکان و نوجوانان همه ساله در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عهده‌دار بخش از خدمات غرفه‌های کودک است. امسال نیز در بخش «باغ آیات» نمایشگاه قرآن مشغول خاطره‌انگیز کردن نمایشگاه قرآن برای کودکان است.

شامگاه ۱۷ فروردین‌ماه مصادف با ۱۵ ماه رمضان، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روبروی درب شماره ۱۷ مصلی امام خمینی (ره) صدها خانواده را از شبستان به حیاط مصلی کشاند و روی پله‌های محوطه میخکوب کرد.

بچه‌ها پس از ادای احترام به پرچم ایران و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، نماهنگ‌های معروف «سلام فرمانده» از ابوذر روحی و «عزیزم حسین» از رضا هلالی را به درخواست حضار، با یکدیگر همخوانی کرده و جمله «موندنی ترین رفیق من امام حسین» را فریاد زدند.

فیلم اجرای  سرود «سلام فرمانده» توسط دهه نودی‌ها را مشاهده کنید:

 

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت