۱۸ فروردین ۱۴۰۲

همخوانی سرود «سلام فرمانده» توسط دهه نودی‌ها در نمایشگاه قرآن+فیلم

همخوانی سرود «سلام فرمانده» توسط دهه نودی‌ها در نمایشگاه قرآن
کودکان دهه نودی و دهه هشتادی شب گذشته در حاشیه نمایشگاه قرآن، نماهنگ‌های معروف «سلام فرمانده» از ابوذر روحی و «عزیزم حسین» از رضا هلالی را با یکدیگر همخوانی کرده و جمله «موندنی ترین رفیق من امام حسین» را فریاد زدند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، کانون پرورش‌فکری کودکان و نوجوانان همه ساله در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عهده‌دار بخش از خدمات غرفه‌های کودک است. امسال نیز در بخش «باغ آیات» نمایشگاه قرآن مشغول خاطره‌انگیز کردن نمایشگاه قرآن برای کودکان است.

شامگاه ۱۷ فروردین‌ماه مصادف با ۱۵ ماه رمضان، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روبروی درب شماره ۱۷ مصلی امام خمینی (ره) صدها خانواده را از شبستان به حیاط مصلی کشاند و روی پله‌های محوطه میخکوب کرد.

بچه‌ها پس از ادای احترام به پرچم ایران و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، نماهنگ‌های معروف «سلام فرمانده» از ابوذر روحی و «عزیزم حسین» از رضا هلالی را به درخواست حضار، با یکدیگر همخوانی کرده و جمله «موندنی ترین رفیق من امام حسین» را فریاد زدند.

فیلم اجرای  سرود «سلام فرمانده» توسط دهه نودی‌ها را مشاهده کنید:

 

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر