۱۷ فروردین ۱۴۰۲
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران:

حوزه کودکان و نوجوانان در نمایشگاه قرآن به صورت ویژه فعالیت دارند

حوزه کودکان و نوجوانان در نمایشگاه قرآن به صورت ویژه فعالیت دارند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن حوزه کودکان و نوجوانان به وضوح برجسته دیده شده است. درواقع دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها و نهادهای مرتبط با دانش آموزان به صورت ویژه به فعالیت می‌پردازند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران در خصوص سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که از ۱۲ فروردین ماه در مصلی شهر تهران برگزار شده است، گفت: این نمایشگاه اتفاق خیلی خوبی است که به همت همکارانمان در وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی هر ساله رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن حوزه کودکان و نوجوانان به وضوح برجسته دیده شده است. درواقع دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها و نهادهای مرتبط با دانش‌آموزان به صورت ویژه به فعالیت می‌پردازند.

اسماعیلی افزود: بخش مهمی از بازدیدکنندگان نمایشگاه به واسطه حضور کودکان و نوجوانان خود در این رویداد قرآنی حاضر می‌شوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید براینکه نمایشگاه از جاذبه های نسل جدید برخوردار است گفت: اینجا جذابیت دینی برای نوجوانان و کودکان پیش بینی شده است و محلی برای انس بیشتر با قرآن وارائه سبک زندگی ایرانی اسلامی است. خوشحالیم که امسال در آغاز سال و فصل بهار این فرصت پدید آمده و مردم میتوانند از معارف اصیل قرآنی بهره مند شوند.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۰۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر