۱۷ فروردین ۱۴۰۲

هدایت تحفیظی و قرآنی به خانواده‌های قرآنی در غرفه شورای توسعه فرهنگ قرآنی

هدایت تحفیظی و قرآنی به خانواده‌های قرآنی در غرفه شورای توسعه فرهنگ قرآنی
غرفه شورای توسعه فرهنگ قرآنی در سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن به ارائه خدمات قرآنی مشغول است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، غرفه شورای توسعه فرهنگ قرآنی در سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن به ارائه خدمات قرآنی مشغول است. این مجموعه زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم واقع در مصلی امام خمینی رحمة الله علیه در فضائی به متراژ ۱۲۰ متر و دکوری ویژه با بخش های متنوعی به فعالیت می‌پردازد.

بازدید از تابلوهای لایت باکس با مضامین نورانی آیات، روایات، بیانات گهربار حضرت امام و حضرت آقا و معرفی شورا؛ مسابقه ویژه قرآنی از طریق تاچ استند برای بازدیدکنندگان و اهدای جوایز؛ مشاوره ی قرآنی جهت هدایت تحفیظی و قرآنی به خانواده های قرآنی از فعالیت های این غرفه در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن است.

مدیریت این غرفه را هادی اسلامی از اساتید قرآن و مجری شبکه قرآن و معارف سیما بر عهده دارد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۲۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر