۱۷ فروردین ۱۴۰۲

محفل انس با قرآن بانوان فردا در مصلی تهران برگزار می‌شود

محفل انس با قرآن بانوان
محفل انس با قرآن بانوان با حضور مژگان خان بابا مشاور بانوان قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر بنیاد بین‌المللی کوثر و قاریان بین‌المللی از کشور مالزی برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، محفل انس با قرآن بانوان با حضور مژگان خان بابا مشاور بانوان قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر بنیاد بین‌المللی کوثر و قاریان بین‌المللی از کشور مالزی، جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این همایش مناظره قرآنی حافظان ایرانی با تحلیل کارشناسان، مناظره قرآنی حافظان ایرانی و عراقی، پخش فرازهای قاریان نوجوان، تلاوت قاریان کشور مالزی، اهدای لوح تقدیر بانوان کاتب وحی و اجرای تواشیح گروه صهبا است.
یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۴۱۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر