محفل انس با قرآن بانوان فردا در مصلی تهران برگزار می‌شود

محفل انس با قرآن بانوان
محفل انس با قرآن بانوان با حضور مژگان خان بابا مشاور بانوان قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر بنیاد بین‌المللی کوثر و قاریان بین‌المللی از کشور مالزی برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، محفل انس با قرآن بانوان با حضور مژگان خان بابا مشاور بانوان قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر بنیاد بین‌المللی کوثر و قاریان بین‌المللی از کشور مالزی، جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این همایش مناظره قرآنی حافظان ایرانی با تحلیل کارشناسان، مناظره قرآنی حافظان ایرانی و عراقی، پخش فرازهای قاریان نوجوان، تلاوت قاریان کشور مالزی، اهدای لوح تقدیر بانوان کاتب وحی و اجرای تواشیح گروه صهبا است.
یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت