جشن تکلیف پسران در غرفه دهه هشتادی ها نمایشگاه قرآن برگزار شد

جشن تکلیف پسران
در پنجمین شب از نمایشگاه جشن تکلیف پسران در غرفه دهه هشتادی‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با شور و حال خاصی برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، در پنجمین شب از نمایشگاه جشن تکلیف پسران در غرفه دهه هشتادی‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با شور و حال خاصی برگزار شد. در این جشن پسران مدرسه امام جواد(ع) مهمان برنامه بودند و در کنار دوستان خود به مسابقه و رقابت پرداختند.

گروه سرود احسان با خواندن سرود اینجا ایرانِ شور و حال زیبایی به جشن تکلیف بخشید. در آخر برنامه به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت، امام حسن (ع) مولودی خوانده شد و پسران در کنار دوستان و خانواده خود لحظات شیرینی از سن تکلیف خود، به خاطر سپردند.


جشن تکلیف پسران
جشن تکلیف پسران

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت