۱۶ فروردین ۱۴۰۲

جشن تکلیف پسران در غرفه دهه هشتادی ها نمایشگاه قرآن برگزار شد

جشن تکلیف پسران
در پنجمین شب از نمایشگاه جشن تکلیف پسران در غرفه دهه هشتادی‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با شور و حال خاصی برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، در پنجمین شب از نمایشگاه جشن تکلیف پسران در غرفه دهه هشتادي‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با شور و حال خاصی برگزار شد. در این جشن پسران مدرسه امام جواد(ع) مهمان برنامه بودند و در کنار دوستان خود به مسابقه و رقابت پرداختند.

گروه سرود احسان با خواندن سرود اینجا ایرانِ شور و حال زیبایی به جشن تکلیف بخشید. در آخر برنامه به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت، امام حسن (ع) مولودی خوانده شد و پسران در کنار دوستان و خانواده خود لحظات شیرینی از سن تکلیف خود، به خاطر سپردند.


جشن تکلیف پسران
جشن تکلیف پسران

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۵۲۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر