۱۶ فروردین ۱۴۰۲
رئیس سازمان اوقاف در گفت وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

تمام نهادهای فرهنگی در رأس امور باید به موضوعات قرآنی بپردازند

سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه
​خاموشی گفت: در روایت است که هرگاه گرفتار فتنه و هجمه‌ها شدید به سمت قرآن حرکت کنید. قرآن حقیقتاً یک منجی است و امید است چنین فعالیت هایی افزایش پیدا کند.

حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم درباره نقش برپایی این فضا با توجه به تحولات اخیر کشور و سعی دشمن در اسلام‌زدایی از جامعه گفت: یکی از مهم‌ترین موضوعات این است که بهانه‌های توجه به قرآن باید افزایش پیدا کند. یکی از این بهانه ها همین ماه مبارک رمضان است.

وی افزود: اساساً وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آیا کار مهمی تر از پرداختن به قرآن و ترویج معارف قرآنی دارد؟ البته باید گفت همه نهادهای فرهنگی در رأس امور باید به موضوعات قرآنی بپردازند.

خاموشی افزود: در روایت است که هرگاه گرفتار فتنه و هجمه‌ها شدید به سمت قرآن حرکت کنید. قرآن حقیقتاً یک منجی است و امید است چنین فعالیت هایی افزایش پیدا کند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۲۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر