رئیس سازمان اوقاف در گفت وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

تمام نهادهای فرهنگی در رأس امور باید به موضوعات قرآنی بپردازند

سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه
​خاموشی گفت: در روایت است که هرگاه گرفتار فتنه و هجمه‌ها شدید به سمت قرآن حرکت کنید. قرآن حقیقتاً یک منجی است و امید است چنین فعالیت هایی افزایش پیدا کند.

حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم درباره نقش برپایی این فضا با توجه به تحولات اخیر کشور و سعی دشمن در اسلام‌زدایی از جامعه گفت: یکی از مهم‌ترین موضوعات این است که بهانه‌های توجه به قرآن باید افزایش پیدا کند. یکی از این بهانه ها همین ماه مبارک رمضان است.

وی افزود: اساساً وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آیا کار مهمی تر از پرداختن به قرآن و ترویج معارف قرآنی دارد؟ البته باید گفت همه نهادهای فرهنگی در رأس امور باید به موضوعات قرآنی بپردازند.

خاموشی افزود: در روایت است که هرگاه گرفتار فتنه و هجمه‌ها شدید به سمت قرآن حرکت کنید. قرآن حقیقتاً یک منجی است و امید است چنین فعالیت هایی افزایش پیدا کند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت