۱۶ فروردین ۱۴۰۲

مروری بر بخش محصولات فرهنگی سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم

بخش فرهنگی نمایشگاه
یکی‌از بخش‌های همیشه جذاب نمایشگاه قرآن بخش محصولات فرهنگی است که علیرغم فضای زیبای هنر ایرانی اسلامی علاقمندان زیادی جهت خرید محصولات فرهنگی دارد.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم، علاقمندان به آثار هنری می‌توانند با مراجعه به این بخش از نزدیک با آثار هنری همچون آینه‌کاری، گچبری، نقره‌سازی، خط و سنگ، گل مرغ و نقاشی ایرانی، پارچه قلم ‌کاری، فیروزه‌کوبی، میناکاری، پته‌دوزی، معرق رنگ‌بندی، قلم‌زنی، خاتم کاری، معرق چوب، سفال و سرامیک، معرق خط، گلیم‌سوزنی، منبت کاری، طلا کوبی فلز، ساقه گندم، خط روی گلیم، پارچه زربفت، تراش کریستال، مشبک فلز، قلم زنی، تذهیبگر، حکاکی روی شیشه آشنا و محصول موردنظر خود را خریداری کنند.

بسیاری از غرفه‌های ذکر شده آثار هنری خود را به صورت کارگاهی و به لحظه متناسب با سلیقه مشتری تولید و عرضه می‌کنند.


بخش آثار فرهنگی و صنایع دستی
بخش آثار فرهنگی و صنایع دستی
بخش آثار فرهنگی و صنایع دستی
بخش آثار فرهنگی و صنایع دستی

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام

تعداد بازدید : ۵۱۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر