۱۶ فروردین ۱۴۰۲
در بخش نهادهای حوزوی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن:

بررسی دیدگاه «روث رادد» در مقاله زن در قرآن بررسی می‌شود

بخش حوزوی نمایشگاه قرآن
نشست‌های تخصصی ویژه ماه مبارک رمضان در چهارمین روز از ‌نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در بخش نهادهای حوزوی برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، نشست‌های تخصصی ویژه ماه مبارک رمضان در چهارمین روز از ‌نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در بخش نهادهای حوزوی برگزار می‌شود.

بررسی دیدگاه «روث رادد» در مقاله زن در قرآن با حضور دکتر طیبه سترگ امروز چهارشنبه 16 فروردین ماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود.

همچنین الگوی تربیتی زن تراز انقلاب اسلامی با حضور دکتر مریم ملک زاده ساعت ۲۰ تا ۲۱ در بخش نهادهای حوزوی به همراه با اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه روزانه قرآنی (ویژه حاضران در نمایشگاه قرآن) برپا خواهد شد.

بخش نهادهای حوزوی در شبستان مصلی امام خمینی(ره)، ستون ۴۶، ابتدای راه‌روی نهادهای حوزوی واقع شده است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۸۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر