۱۶ فروردین ۱۴۰۲
در همایش مدیران موسسات قرآنی صورت می‌گیرد:

تجلیل از 12 پرچمدار خدمت به قرآن کریم و رونمایی از سامانه رصد فعالیت های قرآنی

همایش مدیران موسسات قرآنی
همایش مدیران موسسات قرآنی، پنجشنبه 17 فروردین‌ماه و همزمان با شام ولادت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام در محل نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، به همت بخش نهادها و موسسات سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، همایش مدیران موسسات قرآنی، پنجشنبه 17 فروردین‌ماه و همزمان با شام ولادت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام در محل نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار خواهد شد.

همایش ۱۵۰ نفر از مدیران مؤسسات منتخب کشور

در این همایش ۱۵۰ نفر از مدیران مؤسسات منتخب استان‌های سراسر کشور و نیز اضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری حضور خواهند داشت و هدیه‌ای نیز جهت خرید محصولات نمایشگاه بین‌المللی قرآن از طرف معاونت قرآن و عترت به مؤسسات اختصاص داده داده خواهد شد.

همچنین دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز محمدمهدی عزیززاده قائم مقام سی‌امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن نیز به عنوان میهمان ویژه در این نشست حضور خواهند داشت.

خیر مقدم توسط رئیس و یا نائب رئیس هیأت مدیره اتحادیه کشوری، استماع نظرات و پیشنهادات مؤسسات، تشکیل میزگرد تخصصی با حضور آقایان انجم شعاع و کرمانی نژاد برای پاسخ به مسائل مؤسسات، گزارشی از شکل گیری مرکز رصد فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی و سخنرانی مقام مدعو از جمله برنامه های این رویداد خواهد بود.

تجلیل از 12 پرچمدار خدمت به قرآن کریم

 در ادامه این نشست از 12 فعال قرآنی تحت عنوان «پرچمدار خدمت به قرآن کریم» به پاس سال‌ها خدمت خالصانه به ساحت قرآن کریم و در مسیر ترویج فعالیت های قرآنی در مناطق محروم کشور، تجلیل خواهد شد.

رونمایی از سامانه رضد فعالیت های قرآنی

 در بخش پایان این همایش، رونمایی از سامانه رصد فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی که توسط اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت طراحی شده است، رونمایی خواهد شد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۶۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر