۱۵ فروردین ۱۴۰۲
حداد عادل در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن:

نمایشگاه قرآن کریم از برکات انقلاب اسلامی است

غلامعلی حداد عادل در نمایشگاه قرآن
رییس فرهنگستان زبان و‌ ادب فارسی با اشاره به بخش‌های متنوع نمایشگاه قرآن کریم گفت: فضای قرآنی و معنوی نمایشگاه بسیار جذاب است و می‌توان‌ گفت یکی از برکات انقلاب اسلامی همین نمایشگاه قرآن‌کریم است که سه دهه در حال برگزاری است.

غلامعلی حداد عادل رییس فرهنگستان زبان و ‌ادب فارسی در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن گفت: خوشبختانه نمایشگاه قرآن کریم به معنای واقعی کلمه فضایی نورانی و معنوی را در خود به نمایش گذاشته است و مردم متدین لذت معنوی را از نمایشگاه می‌برند.

وی ادامه داد: فضای قرآنی و معنوی نمایشگاه بسیار جذاب است و می‌توان‌ گفت یکی از برکات انقلاب اسلامی همین نمایشگاه قرآن‌کریم است که سه دهه در حال برگزاری است.

حداد عادل با اشاره به بخش دهه هشتادی‌ها یادآور شد: بخش کودک و نوجوان بسیار خوب بود و برای این نسل جذاب به شمار می‌رود، البته فضا به قدری زیبا است که خانواده‌ها هم در این غرفه حضور دارند.

وی در پایان گفت: تنوع‌کاری نمایشگاه و فضای باز و متنوع این دوره یک امتیاز به حساب می‌آید.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر