۱۵ فروردین ۱۴۰۲

گرود سرود نونهالان نجم‌الثاقب حال و هوای نمایشگاه قرآن را عوض کردند

گروه سرود «نجم‌الثاقب»
گروه سرود نونهالان «نجم‌الثاقب» در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن از سرود جدید خود با نام «آقای مهربون» رونمایی کردند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، گروه سرود نونهالان «نجم‌الثاقب» با سرپرستی عباس صادقی، در شب ۱۳ رمضان مصادف با ۱۵ فروردین در سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ترانه جدید خود به نام «آقای مهربان» رونمایی کرده و آن را بطور زنده برای حضار اجرا کردند.

رسانه جدید

در ابتدای اجرای گروه سرود دوست داشتنی نونهالان «نجم‌الثاقب» کسی در بخش‌ دهه هشتادی‌ها حضور نداشت اما چند دقیقه بیشتر نگذشته بود که تعداد زیادی از حاضران نمایشگاه به دنبال صداهای بچگانه‌ای که در شبستان مصلی امام خمینی (ره) می‌پیچید، مقابل استیج بخش دهه‌ هشتادی‌ها آمده و با لبخند از اجرای آن‌ها لذت بردند.

بخشی از اجرای سرود گروه «نجم‌الثاقب»

بچه‌های گروه نجم‌الثاقب که در این اجرا که متشکل از ۷ دختر و ۷ پسر ۴ تا ۱۶ ساله بودند، علاوه بر اجرای نده سرود «می‌خوانمت» با موضوع قرآن کریم، از ترانه جدید خود با نام «آقای مهربون» که با موضوع عاشقانه‌هایی با امام حسن مجتبی (ع) رونمایی کردند.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.
پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳,۰۳۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر