۱۵ فروردین ۱۴۰۲
سردار مقواساز در همایش مسئولین فرهنگی بسیج تهران:

دشمنان برای ضربه به نظام جمهوری اسلامی متحد شدند اما بازهم شکست خوردند

نمایشگاه قرآن
معاون فرهنگی هنری بسیج کل کشور گفت: دشمن در جنگ نرم دو کار را برای نابودی انجام می دهد، اول عدم اعتماد و تکیه کردن به یکدیگر را در بین افراد جا می اندازد و دوم حقیقت را وارونه نشان می دهد. ما همواره باید از خداوند متعال درخواست کنیم که به ما توانایی دهد تا بتوانیم نقاط قوت انقلاب اسلامی را با تمامی لوازم فرهنگی به دید و نظر مردم کشور برسانیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، همایش مسئولین فرهنگی بسیج تهران با حضور سردار علی مقواساز معاون فرهنگی هنری بسیج کل کشور در حاشیه سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قران کریم در مصلی تهران برگزار شد.

نقش من در نظم نوین جهانی آینده کجاست؟

در این همایش سردار مقواساز طی سخنانی، خوشحالی خود را از دیدار با اعضای فعال بسیج در حوزه فرهنگی ابراز کرد و گفت: شما خالصانه پای قرآن، دین و نظام ایستاده اید. تفاوت شما با دیگر افراد متدین در این است که شما دغدغه مند و نگران حوزه فرهنگی کشور هستید و این هدیه ای از جانب خداوند به شما است.

وی به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت جایگاه مسئولین فرهنگی اشاره کرد و افزود: شما در نظم و نظام نوین جهانی قرار است فعالیت کنید و اتفاقات مهمی را رقم بزنید، پس جایگاه ویژه ای در این نظام نوین دارید و این سوال را باید از خود بپرسید که، نقش من در نظم نوین جهانی آینده کجاست؟

مقواساز جواب این سوال را در افق دید یکسان با مقام معظم رهبری دانست و گفت: قدم هایی که برداشته می شود تمدن، حرکت و مسیر جدیدی را شکل می دهد، پس برنامه ریزی ما باید همگام با بیانات مقام معظم رهبری باشد.

دشمنان برای ضربه به نظام جمهوری اسلامی متحد شدند اما بازهم شکست خوردند

وی تشکیل یک جبهه متحد و بزرگ از شبکه نیروهای فعال بسیج را مهم عنوان کرد و گفت: در حوزه فرهنگی باید تلاش، کوشش و زحمت را سرلوحه کار خود قرار دهیم به طوری که صدای دشمن بلند شود . تیر درست بر سینه او اصابت کند. شما در این مدت شاهد بودید که تمامی دشمنان ایران با اینکه تفاوت ها و اختلاف هایی داشتند اما برای زمین زدن جمهوری اسلامی ایران متحد و یک صدا شدند و جبهه ای عظیم برای شکست ما تشکیل دادند که با لطف و کمک خداوند نتوانستند.

مقواساز در پایان، محبت و امید آفرینی را دو محوریت برای نابودی دشمن دانست و افزود: دشمن در جنگ نرم دو کار را برای نابودی انجام می دهد، اول عدم اعتماد و تکیه کردن به یکدیگر را در بین افراد جا می اندازد و دوم حقیقت را وارونه نشان می دهد. ما همواره باید از خداوند متعال درخواست کنیم که به ما توانایی دهد تا بتوانیم نقاط قوت انقلاب اسلامی را با تمامی لوازم فرهنگی به دید و نظر مردم کشور برسانیم.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۳۶۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر