۱۵ فروردین ۱۴۰۲
موسسه قرآن و‌ عترت اسوه برگزار می‌کند:

مسابقه حفظ آیات کاربردی قرآن در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و خانواده

مسابقه حفظ آیات کاربردی قرآن در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و خانواده
موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه امسال در نمایشگاه قرآن کریم طرح «خانواده با نشاط در معیت قرآن و عترت» را راه‌اندازی کرده که براساس آن علاقمندان می‌توانند با حفظ آیات کاربردی قرآن در حوز‌ه‌های اقتصادی، اجتماعی، اخلاقی و خانواده ضمن در مسابقه‌ای این طرح شرکت کنند.

زهرا بادی مسئول غرفه موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم در خصوص فعالیت‌های این موسسه در نمایشگاه قرآن گفت: ما در این دوره دو فعالیت را مدنظر قرار داده‌ایم، اولین برنامه ما با عنوان «خانواده با نشاط در معیت قرآن و عترت» است که در این طرح حفظ آیات کاربردی قرآن در حوز‌ه‌های اقتصادی، اجتماعی، اخلاقی و خانواده را مدنظر قرار داده‌ایم.

وی ادامه داد: در این طرح کارت‌هایی مزین به آیات قرآن‌کریم تهیه شده است که در ذیل هر آیه دو سوال نیز مطرح شده است، مراجعه کننده باید آیه و ‌معنی آن را حفظ و به دو سوال مطرح شده در پشت همان کارت پاسخ دهد و در نهایت به بهترین پاسخ پس از قرعه کشی ‌جایزه داده می‌شود.

بادی یادآور شد: فعالیت دیگر ما با عنوان «خانواده متعالی» است، در این طرح موضوع ازدواج را مدنظر قرار داده‌ایم، براین اساس دفترچه‌های همسان‌گزینی را آماده و کسانی که درخواست ازدواج دارند خصوصیات اخلاقی خود را مطرح و توقعات‌شان از طرف مقابل خود را هم بیان می‌کنند.

‌وی افزود: پس از خوداظهاری متقاضی ‌کارشناس‌های ما با فرد‌ موردنظر صحبت و باتوجه به شرایط مورد نیاز او از بین سایر متقاضیان افرادی را معرفی می‌کنند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۱۱۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر