رویداد فصل نوآوری و تحول در بخش دانش بنیان و نوآوری قرآنی برگزار شد

بخش دانش بنیان و نوآوری قرآنی
رویداد فصل نوآوری و تحول در نمایشگاه در بخش دانش بنیان و نوآوری قرآنی شامگاه دیروز دوشنبه 14 فروردین ماه در ستون 72 شبستان اصلی برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، رویداد فصل نوآوری و تحول در نمایشگاه در بخش دانش بنیان و نوآوری قرآنی شامگاه دیروز دوشنبه 14 فروردین ماه در ستون 72 شبستان اصلی برگزار شد.

افزایش نقش آفرینی نمایشگاه قرآن در توسعه و رونق کسب و کارهای زیست بوم قرآنی، ارائه راهکار برای مشارکت حداکثری فعالان قرآنی در برگزاری نمایشگاه، ایده پردازی در راستای مردمی سازی نمایشگاه، بهینه سازی و ارتقاء وجه بین المللی نمایشگاه، ایده های خلاق و فناورانه کم هزینه و پر بازده در برگزاری نمایشگاه، بهبود کنشگری موثر دستگاه‌‌های دولتی جهت اعتلای نمایشگاه از محور های ایده پردازی بوده است.

در این رویداد سی نفر شرکت کرده و ده ایده در این رویداد مطرح شد که در پایان دو ایده برتر شد.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت