۱۴ فروردین ۱۴۰۲

همایش شعر علوی در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

همایش شعر علوی نمایشگاه قرآن
همایش شعر علوی با محوریت مدح امام علی(ع) و نهج‌البلاغه، سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، همایش شعر علوی با محوریت مدح امام علی(ع) و نهج‌البلاغه، سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) از ساعت ۲۰ الی ۲۱:۳۰ با حضور شعرای تاثیرگذار شعر آئینی و علوی برگزار می‌شود.

سخنران این همایش، دکتر حسین محمدی مبارز درباره ویژگی‌های ادبی نهج‌البلاغه و مظلوم بودن این کتاب به صحبت می‌پردازد، همچنین از شعرای این برنامه به محمود حبیب کسبیی، عمار موحد، حامد تجری، سید حسین متولیان، احمد علوی، محمدرضا نادعلیان، روشن سلیمانی و نوید پور مرادی در شعرخوانی انفرادی و گروهی می‌توان نام برد.

هدف از برگزاری این همایش آشنایی بیشتر با کلام و رفتار امام علی(ع) و تاثیرات نهج‌البلاغه در زندگی و جامعه است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر