بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن آغاز به کار کرد

بخش بین الملل نمایشگاه قرآن
آیین افتتاحیه بخش بین الملل نمایشگاه قرآن کریم امروز دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، آیین افتتاحیه بخش بین الملل نمایشگاه قرآن کریم امروز دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از ساعت 16 با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، جمعی از وزرا و مسئولان کشورهای خارجی برگزار شد.

در این بخش موسسات فرهنگی از کشورهای انگلیس، فرانسه، روسیه، عراق و... به نمایش آثار و فعالیت‌های خود می پردازند. آستان حضرت عباس(ع) با حضور در این بخش ماکتی زیبا از حرم نورانی حضرت به نمایش گذاشته است که علاقه‌مندان می‌توانند از آن بازدید کنند. همچنین در این بخش تلاوت قرآن، مسابقاتی برای کودکان و تشکیل میزگردها و هم اندیشی میان صاحب نظران کشورهای مختلف رقم می‌خورد.

بخش بین الملل نمایشگاه قرآنهدف از تشکیل این بخش آشنایی مردم با مجموعه کارهای قرآنی در بُعد بین‌المللی، مخصوصا در کشورهای اهل سنت و توجه بیشتر به آثار هنری قرآنی داخلی و دیگر کشورها است.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت